Bestyrelsen

Gug Erhvervsforening

Gugvej 87, 9210 Aalborg sø
v/Hanne Mellergaard Andersen (kasserer)

Formand

Per Christensen
Sparekassen Vendsyssel, Aalborg Vest afdeling
Kastetvej 40, 9000 Aalborg
Telefon 82 22 90 44
e-mail pc@sparv.dk

Næstformand

Kurt G. Olesen

K.G. Træer
Aresvej 2, 9210 Aalborg SØ
20148182
kgservice.dk
kurt@olesen.tdcadsl.dk

 

 

Bestyrelsesmedlemmer:

Hanne Mellergaard Andersen (kasserer)

Gugvej 87, 9210 Aalborg SØ
Telefon 98 14 25 90
e-mail: mail@gug-erhverv.dk

Registreret revisor FDR Tom Picano
Revision Nordjylland ApS
Gugvej 140, 9210 Aalborg Sø
Telefon 40 37 11 88
e-mail tom@revisionnordjylland.dk

Registreret revisor Erik Sondrup Andersen FSR
Revisionsfirmaet Erik Sondrup Andersen
Registreret Revisionsanpartsselskab
Gugvej 87
9210 Aalborg Sø
Telefon 98 14 25 90
e-mail erik@esa-revision.dk

Suppleanter

RealMæglerne Gug, Brian Harbo
Sønder Tranders Vej 16
9210 Aalborg Sø
98149147
gug@mailreal.dk
realmaeglerne.dk/gug

 

KL Minitrans V/Kim Larsen
Solhøjsvej 17, 9210 Aalborg SØ
23741969
klminitrans.dk
kimlarsen@gvdnet.dk

Revisor i foreningen
Jørgen Krabbe, Malermester
Plutonvej 46, 9210 Aalborg SØ
20604570
malerkrabbe.dk
krabbe@malerkrabbe.dk

Revisor suppleant
MN – Revision

Mogens Nielsen
Sdr. Trandersvej 2, 9210 Aalborg SØ
98140444
mnrevision@gvdnet.dk

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *